• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akpanel Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alpaslan Tutak

Akpanel Dekorasyon olarak, kendi sektörümüzde önder ve öncü bir şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. İç dekorasyon alanında özgün ve öncü çalışmalarına hiç hız kesmeden devam etmekte olan işletmemiz, çeşitli iç dekorasyon ve iç tasarım ürünleri alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Alçı işleri, alçıpan işleri, boya badana işleri, laminant parke işlemleri, yapı dekorasyon işleri, genel tamir ve tadilat işleri, alçı ve sıva işleri alanında kusursuz bir şekilde hizmet vermekte olan Akpanel Dekorasyon firmamız, pek değerli müşterilerini gün içerisinde şubesine beklemektedir.

Ankara Sincan iç dekorasyon şubesi ile sektöründe örnek marka imajı teşkil etmekte olan Akpanel Dekorasyon markamız, kendi sektöründe yer alan diğer rakip firmalar tarafından da büyük bir takdir ve saygı karşılanmaktadır. Mükemmel hizmet ve uygun fiyatlı hizmet seçeneklerini bağdaştırarak çalışmalarına pür dikkat bir şekilde devam eden Akpanel Dekorasyon firmamız, hızlı ve etkin çalışma prensiplerinden kesinlikle ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Genel müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ve uygun fiyatlı ücretleri birleştirerek pek değerli müşterilerine sunan işletmemiz, alanında haklı bir konuma sahiptir. İç dekorasyon ve iç bölge tasarım alanında mükemmel bir şekilde hizmetlerine devam etmekte olan Akpanel Dekorasyon markamız, sektör devi hizmetleriyle de öne çıkmaktadır. Gün içerisinde Ankara ili Sincan ilçesi içerisinde yer alan şubemiz aracılığıyla bizlere kolay bir şekilde ulaşabilir ve firma GSM telefon numaramız aracılığıyla envaiçeşit hizmetlerimiz hakkında anında bilgi edinebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR