• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akpınar Sosyal Tesisleri ve Alyans Düğün Salonları

Sektör :

Yetkili Kişi :

Refik Buyun

Yaşamımızın bazı özel anlarını kutlamak isteriz. Bu özel anlarımızdan olan düğün, nişan, kına, doğum günü, sünnet töreni gibi kutlamalarımızı yapabileceğimiz bir yere ihtiyaç duymaktayız. Akpınar Sosyal Tesisleri ve Alyans Düğün Salonları olarak bizler sizlere bu hizmetleri sağlamaktayız.

Akpınar Sosyal Tesisleri ve Alyans Düğün Salonları Manisa ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Manisa düğün salonu sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde açık alan, kapalı alan kutlama salonlarımız mevcuttur. Kullanılan masa, sandalye ve diğer hizmet araçlarımız yeni, kaliteli ve sağlam ürünlerdir. İşletmemizden hizmet aldığınızda sizlere servis ve ikramlar yapılmakta, orkestra hizmeti verilmektedir. Bu hizmetlerimizi alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile bu özel gününüzü kutlayacağınız kurum olarak işletmemizi seçebilirsiniz.

Eğer sizlerin de yakın süreçte düğün, nişan, kına, doğum günü gibi kutlamalarınız var ve kaliteli, uygun fiyatlı hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Akpınar Sosyal Tesisleri ve Alyans Düğün Salonları iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırma prensiplerimizi öğrenebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR