• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akrida Gaziantep Anaokulu

Adres :

Binevler Mahallesi.81050 Sokak. No: 10 Şahinbey Gaziantep Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Yavuz Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gaziantep@akridaokullari.com

Whatsapp 1:

0 (505) 022 96 97

Whatsapp 2:

0 (505) 022 96 97

Akrida Gaziantep Anaokulu

Eğitim sektöründeki marka firmalardan birisi olan kurumumuz bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.

Akrida Gaziantep Anaokulumuzun en değerli parçası olan siz değerli çocuklarımızın hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR