• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aksaray Kaos Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bahattin Karadeniz

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Aksaray Kaos Döner, birmilyonnokta.com üyesi olarak Aksaray fast food sektöründe hizmet veriyor. Gün geçtikçe fast food yiyeceklere olan ilgi artıyor. Fast food yiyecekler arasında en çok tercih edilen ise döner oluyor. Hemen herkesin severek tükettiği döner eşsiz lezzetiyle özenle hazırlanıyor ve servis ediliyor. Özel sosuyla servis edilen bu lezzet hem doyurucu hem de oldukça uygun fiyatlı.

Döner sevmeyen neredeyse çok az kişi vardır. Döner sevenler de her döneri yemeyi tercih etmez. Çünkü döner sevenler yediği dönerin lezzetini almak ister. Özel Hatay usulü soslu dürüm yoğun ilgiyle tercih ediliyor. Yılların el lezzetine sahip bu dürümler her gün özenle hazırlıyor. İşletmemiz merkezde bulunuyor. Ulaşımı oldukça kolay olan işletmemizi ailenizle veya arkadaşlarınızla tercih edebilirsiniz. İşletmemizde farklı döner lezzetleri bulunmaktadır. İsterseniz dürüm olarak tercih edebilirsiniz. İsterseniz porsiyon döner tercih edebilir veya pilav üstü döner tercih edebilirsiniz.

İşletmemizde her zaman hijyen kurallarına uygun hareket ediyoruz. Taze, lezzetli ve sağlıklı malzemeler kullanıyoruz. İsteğiniz üzerine siparişinizi hazırlıyoruz. Dilerseniz ev, okul, işyeri gibi adreslere sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler kısa sürede hazırlanır ve adrese ulaştırılır. Doyurucu döner lezzeti her zaman doğru fiyatlarla satışa sunuluyor. Özel sosuyla hazırlanan tavuk dürümler soğumadan sizlere teslim ediliyor. Bu sayede yemeğinizi sıcak sıcak yiyebiliyorsunuz. Lezzetli ve doyurucu döner için sizler de işletmemizi güvenle tercih edebilirsiniz.

www.kaosdoner.com

aksaray merkez alo paket döner siparişi,aksaray merkez tavuk döner siparişi,aksaray merkez döner siparişi,aksaray merkez tavuk döner,aksaray merkez tavuk dürüm,aksaray merkez tavuk dürüm siparişi,aksaray merkez zurna dürüm siparişi,aksaray merkez tavuk döner salonu,aksaray merkez evlere döner siparişi,aksaray merkez et döner siparişi,aksaray merkez et döner,aksaray merkez et döner salonu,aksaray merkez et dürüm siparişi,aksaray merkez paket döner siparişi,aksaray merkez zurna dürüm,aksaray merkez alo dürüm siparişi,aksaray merkez evlere dürüm siparişi,aksaray alo paket döner siparişi,aksaray tavuk döner siparişi,aksaray döner siparişi,aksaray tavuk döner,aksaray tavuk dürüm,aksaray tavuk dürüm siparişi,aksaray zurna dürüm siparişi,aksaray tavuk döner salonu,aksaray evlere döner siparişi,aksaray et döner siparişi,aksaray et döner,aksaray et döner salonu,aksaray et dürüm siparişi,aksaray paket döner siparişi,aksaray zurna dürüm,aksaray alo dürüm siparişi,aksaray evlere dürüm siparişi,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR