• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aksoy Elektronik ( Çekmeköy Kamera Uydu Kurulumu )

Adres :

Mehmet Akif Mah. Necip Fazıl Kısakürek Cad. No: 11/a Daire: 19 İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Aksoy

E-Posta Adresi :

aksoyelektronik5252@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 113 52 52

Whatsapp 2:

0 (546) 114 52 52

Aksoy Elektronik firması olarak birmilyonnokta.com üzerinde gerçekleştirdiğimiz çalışmaları müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Günümüzün en önemli kurtarıcısı olan elektrik, hayatın devam etmesi için ciddi önem taşıyor. Ev ve işyerlerinde ihtiyaç ve isteklerinize çözüm bulmak için güvenilir elektrik firmasından destek almanız gerekir. Ev ve işyerlerinde kullanılan elektrik sisteminde bazı nedenlerden dolayı arızalanmalar görülebilir. Görülen bu arızaların çözülmesi, herhangi bir zararın yaşanmaması için İstanbul elektronik sektöründe firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Evinizin ya da işyerinizin elektrik tesisatının kurulumu için öncelikle proje oluşturulmalıdır. Doğru ve güvenilir proje oluşumu için ekibimizden yardım alabilirsiniz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz sayesinde ihtiyacınıza uygun elektrik tesisatı çizimi, tesisatın kurulumu, tesisatın tamiri ve bakımı ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Alanında tecrübe sahibi ekibimiz sizler için güvenilir, doğru ve kaliteli çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Elektrik tesisatı üzerine gerçekleştirilen her çalışma önemlidir. Herhangi bir hatanın yapılmaması, tüm çalışmaların özenle gerçekleştirilmesi gerekir. Aksoy Elektronik ailesi olarak bizler gerekli kontrolleri yaparak güvenlik önlemlerini almaktayız. Böylelikle can ve mal güvenliğini sağlayarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Elektrik üzerine gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirmekteyiz. İhtiyacınıza ve isteğinize en uygun çözümü firmamızdan bulabilirsiniz. Doğru ve güvenilir çalışmalarımızdan kısa sürede faydalanabilirsiniz. Bizler, doğru ve uygun fiyat aralığında kurulum, tamir, bakım ve onarım çalışmaları yapmaktayız.

aksoyelektronik5252@hotmail.com.tr

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR