• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aksoy Gayrimenkul

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kadir Aksoy

  • firma fb

Aksoy Gayrimenkul olarak sizlere birmilyonnokta.com adresinde hizmet vermekteyiz. İyi bir ev veya arsa alırken iyi bir emlak firmasıyla çalışmak gerekir. Sektöre hâkim bir emlak firması aranan kriterlere uygun bir evi veya arsayı anında bulabilir. Bu açıdan biz Aksoy Gayrimenkul olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. Tüm müşterilerimizin dilediği kriterler uygun bir menkulü anında bulabilmekteyiz. Ayrıca alım satım veya kiralama işlemleri için de bizi tercih edebilirsiniz. Pek çok ebatta arsa ve arazi malını ilanlarımız arasından seçebilirsiniz. Sürekli olarak güncel tuttuğumuz ilanlarımızda sizlere en doğru bilgileri sunmaktayız. Böylelikle herhangi bir mağduriyetin oluşmasının önüne geçmekteyiz.

İstanbul emlak sektörünün ne denli büyük bir piyasa olduğu bilinmektedir. Biz Aksoy Gayrimenkul olarak İstanbul sınırlar içerisinde çok yaygın bir çalışma sahasına sahibiz. Hem ev hem arsa olarak birçok ilana sahibiz. Bizimle iletişime geçerek evinizi ve arsanızı satabileceğiniz gibi satılık ev ve arsa da bulabilirsiniz. Dilediğiniz birçok özelliğe uygun evi ilanlarımız arasından bulma ihtimaliniz bir hayli yüksektir.

Sizlere gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunarken sürekli olarak çözüm odaklı düşünmekteyiz. Müşterilerimize olabilecek tüm seçenekleri bir arda sunuyoruz. Son derece profesyonel bir çalışma sistemine sahibiz. Tüm işlemlerimiz mevzuata ve bürokrasiye uygun bir şekilde işlemektedir. Kat karşılığı arsa alım satımlarında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz emlak sektöründe fark yaratan bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR