• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aksu Yapı Zemin Sistemleri

Adres :

İstiklal Mah. Şehzade Cad.kızılay Sok. No: 31 D: 1 Ümraniye / İstanbul İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Aksu - Ersin Aksu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@aksuyapizemin.com

Whatsapp 1:

0 (536) 231 05 77

Whatsapp 2:

0 (531) 663 40 89
AKSU YAPI ZEMİN Sistemleri sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
AKSU YAPI ZEMİN Sistemleri olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
AKSU YAPI ZEMİN Sistemleri olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.
FACEBOOK SAYFAMIZ : https://www.facebook.com/www.pvcyerdosemesi.org/timeline

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR