• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aktif Yaşam Koçu Önder Özmenoğlu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Önder Özmenoğlu

  • firma instagram

Tekirdağ Çerkezköy’ de hizmet vermekte olan Aktif Yaşam Koçu Önder Özmenoğlu danışmanlık firması artık hizmetlerine birmilyonnokta.com sitesine üye olmuş olarak devam etmektedir. Firma sahibi Önder ÖZMENOĞLU yapmakta olduğu aktif yaşam koçluğunu Herbalife markası önderliğinde gerçekleştirmektedir. Aktif Yaşam Koçu Önder Özmenoğlu gereken tüm eğitim ve seminerlere katılmıştır. Herbalife markasından bu işi yapabileceği yetkinliğine sahip olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak üzere tüm bilgi birikimleriyle ve danışmanlık firma ofisiyle sizleri beklemektedir.

Aktif Yaşam Koçu Önder Özmenoğlu’ nun sizlere sunduğu başlıca hizmetlerden bahsedecek olursak; kilo vermek veya kilo almak isteyenlere, kilosunu kontrol etmeye çalışanlara, gıda takviyesi arayanlara, profesyonel spor yapanlara, cilt bakım ürünleri arayanların ihtiyaçlarına cevap verir.

Aktif Yaşam Koçu Önder Özmenoğlu kullandığı Herbalife ürünlerini size tavsiye etmeden önce sizin vücudunuzun yağ, kemik, kas ölçümlerini yaparak, sizden alerji veya benzeri durumunuzun olup olmadığını öğrenir. Sizin ne istediğinizi detaylı olarak anladıktan sonra ihtiyacınıza karşılık gelecek ürünleri ve kullanım şekillerini size anlatır. Ürünlerin satışı sonrası siz ürünleri kullandığınız müddetçe sizinle iletişimde kalarak süreci kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

Aktif Yaşam Koçu Önder Özmenoğlu için yukarıdaki telefon numarasıyla, sosyal medya adresiyle bağlantıyla geçebilir, randevu alabilirsiniz.

Aktif Yaşam Koçu Önder Özmenoğlu Tekirdağ Çerkezköy aktif yaşam koçu desteği için beklentinizi karşılayabilecek tecrübesiyle, en kaliteli hizmet için sizleri firmasına bekliyor.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR