• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aktif Yaşam Koçu Serçin Çakır

Adres :

Tuna Mah. Mehmet İhsan Zeyrek Sok. No: 49/1 Yuvamız Apt. Karşıyaka/izmir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serçin Çakır

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

simge.ileri@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 954 68 48

Whatsapp 2:

0 (541) 954 68 48

Whatsapp 3:

0 (544) 626 76 41

Yıllar önce Amerika’da başlayan Herbalife üretimi tüm dünyayı etkisi altına almış durumdadır. Diyetle bir türlü verilemeyen ya da verildikten sonra hızlı ve daha çok şekilde alınan kiloların tek sebebi sağlıksız ve kısa süreli bir beslenme düzenidir. Sizde kendinizi bu döngüden çıkarmak ve sağlıklı beslenme ile birlikte sağlıklı bir yaşamada adım atmak için Herbalife ile tanışabilirsiniz.

İzmir danışmanlık sektörüne vizyonu tavrı ve duruşuyla yeni bir soluk getiren danışmanımız Serçin Çakır sizler için çok çalışmakta sektöründe ki gelişmeleri de yakından takip edip kendine en uygun şekilde uyarlamaktadır. Sağlıklı beslenme bir yaşam biçimi haline geldiği zaman etkisini gösterebilir. Bu geçiş döneminde sizlere kolaylık sağlamak ve gerekli besin takviyelerini sizlere en iyi şekilde sunmak danışmanımızın öncelikli görevidir.

Danışmanımızın önerdiği besin takviyeleri kesinlikle bir ilaç değildir. Tarım ve Sağlık Bakanlarından gerekli izinleri alınmış olup sağlığınızı tehlikeye atacak hiçbir durum söz konusu dahi değildir. Sizlerle etkili bir şekilde çalışarak sizin sağlıklı bir yaşamı benimsemenizi sağlayan danışmanımız strese sokan diyetlerin aksine sizlere bu durumu kolaylaştırmaktadır.

Makul fiyat avantajları ve kolay ulaşılabilirliği ile danışmanımız sizin için her türlü detayı düşünmüştür. Herbalife ile sağlıklı hayata başlamanın kolaylığını yaşamak sizin de hakkınız olmalı. Sizde danışmanımızın sunduğu avantajlı ve sağlıklı hizmetlerden yararlanmak, detaylı bilgi almak için Whatsapp hatlarımızdan bizimle iletişime geçebilişiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR