• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akyurt Oto

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Usta

Otomobillerde gerçekleşen kaza ve hasarlar sonrasında tekrar onarım sağlanması için kaporta ve boya gibi hizmetler sağlanmalıdır. Oto servis ve tamirhane hizmetleri ile gerçekleştirilen bu işlemler için her arabanın yapısına uygun bir şekilde profesyonel ustalar işlem gerçekleştirebilir. Bu personeller boya, hasar onarımı, göçük düzeltme, kaporta onarımı, oto yağ değişimi, plastik parça tamiri ve park hasarı gibi hizmetler vermektedir. Bu hizmetlerin tümü Akyurt Oto sayesinde Ankara Akyurt ilçesinde güven ile alınabilir.

Akyurt Oto firması olarak Ankara oto servis ve tamirhane içerisinde firmamız en güçlü işletmelerden birisidir. Firmamız gerçekleştirdiği bu hizmetler sayesinde araçlarınızı tekrar sapasağlam bir hale getirir ve yeniden kullanmanız için güvenli bir yapıya kavuşturur. Parça boyama veya tam boyama, kaporta düzeltme gibi hizmetler için usta personellerimiz çok ince bir işçilikle hizmet verir. Bu sayede hasar neredeyse hiç belli olmayacak bir şekilde giderilir ve araç tekrar tertemiz bir görüntüye kavuşturulur.

Araçlarınızda karşılaştığınız bu sorunları gidermek için araç markası ne olursa olsun ve karşılaşılan hasar ne olursa olsun kaporta, tampon ve plastik parça sorunları giderilerek yeniden sağlam bir gövde elde edilebilir. Hatta bu sorunlar taksi, binek araç, ticari araç veya minibüs gibi tüm araçlarda gerçekleştirilebilir. Hızlı ve geniş bir servis yapısına sahip olduğumuz için araçlarınızı firmamıza teslim ettikten sonra en kısa süre içerisinde yeniden sapasağlam bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR