• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Akyüz Oto

Adres :

Akhisar Sanayi Sitesi 56. Blok No: 31 Manisa » Akhisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şener Akyüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 790 84 28

Akyüz Oto firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük hayatta ulaşım insanların hayatında büyük bir yer kaplamaktadır. İnsanların ulaşım aracı olarak en çok tercih ettikleri taşıtlar arabalardır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber araba sayısında da büyük bir artış olmuş ve neredeyse her kişiye bir araba düşmektedir. Bu sebeple çok fazla kullanılan araçlar insanlar büyük bir önem arz etmektedir. Günlük hayatta sıkça kullanılan araçların bakımları da çok önemlidir. Çünkü günlük yaşamımızda kullandığımız araçlar bazen bizlere problemler çıkarabilmektedir. Bizim de Manisa oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren firmamız Akyüz Oto olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Birçok farklı türde hizmeti sizlere sunan firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Firma olarak çok çeşitli bir hizmet portföyü sunan firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; oto fren tamir servisi, oto tamir bakım servisi, muayene öncesi bakım, oto şanzıman tamiri ve periyodik bakım gibi daha birçok hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin tamamını alanında deneyimli ve profesyonel bir şekilde hizmet veren iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere sunmaktayız.

Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst ve güvenilir bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Firma olarak yine sizin memnuniyetiniz için sunduğumuz tüm hizmetleri uygun fiyatlar ile birlikte sizlere sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR