• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Al Bayrak Ticaret

Sektör :

Yetkili Kişi :

Üzeyir Aydın

Elektrik ve elektronik sistemlerin kurulumu ve bakım ile onarımları alanında hizmetler sunan firmamız uydu sistemleri satışı, güvenlik kamerası sistemleri kurulumu, görüntülü diyafon sistemleri bakım ve onarımları gibi birçok alanında profesyonel hizmetler sunmaktadır. Al Bayrak Ticaret olarak sizlere hizmet vermek için kurulmuş bir kurumuz.

Al Bayrak Ticaret Çorum ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız neticesinde Çorum elektronik sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş tiriz. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için gerekli tüm yenilikçi ve gelişmeci hizmetleri vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde ev elektrik sistemleri, aydınlatma sistemleri, hoparlör arıza bakımı, güvenlik kamera sistemleri, otomatik kapı sistemleri, görüntülü diyafon sistemleri gibi teknolojilerin kurulum ve bakımı konusunda hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz sırasında kaliteli markların ürünlerini ve sağlığa zararlı olanları kullanmamaktayız. Verdiğimiz hizmetleri alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de elektronik sektöründe profesyonel desteğe ihtiyacı var ise doğru adrestesiniz. Al Bayrak Ticaret iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Al Bayrak Ticaret siz değerli müşterilimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR