• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alaçatı Bilge Butik Otel

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Bilge Yavuz

Turizm sektörü her geçen gün yenileşmekte ve gelişmektedir. Ülkemizde bu açıdan çok şanslıdır. Hem konumu itibariyle hem de tarihi ve doğal güzelliklerle doludur. Her yerinde ayrı bir güzellik bulunan ülkemizin en güzel yerlerinden biriside özellikle yaz aylarında deniz turizmi ile ön plana çıkan İzmir’dir. İzmir sadece denizinin güzelliği ile değil ayrıca doğal güzellikleri ve tarihi mekânlarının güzelliğiyle de insanların ilgisini çekmektedir. Bu yüzden de hem yerli hem yabancı turistler tarafından çok tercih edilen bir şehrimizdir.

Fakat tatil ya da geziye çıktığımız zaman kafamızdan hemen nerede kalacağız nerde konaklayacağız sorusu belirmektedir. Birçok otel ve konaklama yeri seçenekleri olsa bile bunların konumu nasıl, odalar temiz ve düzenli mi, ya da odalar fotoğrafta göründüğü gibi mi, yemekleri güzel mi gibi birçok soru kafamızda belirmektedir. Bizde Alaçatı Bilge Butik Otel olarak size güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

İzmir turizm olarak sizlerin güzel, şık, rahat ve konforlu bir yerde tatilinizi yapmanızı sağlamak öncelikli amacımızdır. Farklı tarzdaki odalarımla size boheme bir hava sunmakta ve günlük hayatın sıkıcılığından kurtarmaktayız. Odalarımızın hepsi düzenli olarak temizlenmekte olup hijyen sorunları yaşamazsınız. Aile veya arkadaşlarınızla rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir ortamda yeşilliklerle dolu bir manzara sunmaktayız. Aradığınız huzuru bulabilmenizi sağlamakta ve size güzel bir tatil yaşatmayı amaçlamaktayız. Ayrıca uygun fiyatlarımızla da her bütçeye göre seçeneklerimiz mevcuttur. Butik otelimiz konumu itibariyle de en merkezi yerlerden birindedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR