• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alaçatı Et Ve Balık Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Kaya

Sevdikleriniz ile kaliteli zaman geçirip, lezzetli yiyecekler tattığınız mekânlardan biri olan restoranlar İstanbul içinde hem özel günlerde hem de günü her saatinde en çok tercih edilen mekânlardır. Bizler de İstanbul restaurant firmalarından biri olarak kurulduğumuz günden beri kaliteli ve lezzetli yemekleri sizlerle buluşturduk.

Yeme içme ve eğlenme konusunda sizlere isteklerinizi en nezih ve en konforlu ortamda sunan firmamız menü çeşitliliği ile de sizlerin gönlünü çelmeyi başardı. Birbirinden lezzetli yemekleri taze malzemeler ile ortaya koyan firmamız bu alanda en lezzetli yemekleri ortaya koymaktadır. Yemeklerimiz arasında ızgara kebap çeşitlerinden, et balık yemeklerine kadar ne ararsanız bulunmaktadır. Bizlerin püf noktası işimizde sahip olduğumuz kalite ve taze malzemeler olmaktadır. Taze ve lezzetli malzemeler, hünerli aşçılarımızın elleri ile daha güzel ve lezzetli hale gelirler.

Et mangal salonu olarak et yemeklerinin en özel ve en güzel halini sizlere sunuyoruz. Aile restoranı olarak hizmet veren restoranlardan biri olarak aileniz ile hem kaliteli hem de konforlu zaman geçirmeniz için her ayrıntı düşünülmüştür. Çocuklarınız için en uygun alanlar sunulur. Müşteri memnuniyeti en hassas olduğumuz konu olduğu için bu konuda sizlerin memnun olması için elimizden geleni yapmaktayız.

Büyükçekmece içerisinde şiş ciğer, rakı balık, toplu yemek organizasyonları, ızgara kebap, çorba çeşitleri, alkolle birlikte balık yiyebileceğiniz mekân arıyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz. Özel toplu organizasyonlarınız için bizleri arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR