• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alaçatı Snack House

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Adıyaman

Alaçatı Snack House olarak Sakarya Sapanca’da faaliyetlerimize devam ediyor, geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteri profiline her geçen gün daha yenilerini ekleyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlk günden itibaren başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmanmış ve kısa sürede bölgenin en iyisi ve en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence yeri haline gelmiş bulunuyoruz. Fakat yakalamış olduğumuz başarıyı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini ve daha kalitelisini müşterilerimize sunabilmek için çabalıyoruz.

Sakarya fast food sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak en doğal malzemelerimizi alanında uzman personellerimizle buluşturuyor, gerek ürünlerimizde kullanılan malzemelerde gerekse ürünlerimizin hazırlanış koşullarında hijyen olgusundan asla taviz vermiyoruz. Tamamı marka olmuş, tanınırlığı yüksek, ulusal olarak güvenilirliği bulunan malzemeleri menülerimizde kullanıyoruz. Özellikle et ve et mamullerimizin tercih edilmesi esnasında belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımıza riayet ediyoruz. Bu sayede müşterilerimizi daima en sağlıklı ve en güvenilir lezzetlerle buluşturuyoruz.

İşletme olarak kaliteli, yenilikçi ve güvenilir hizmet ilkesiyle çalışmalarımıza devam ettiğimiz alanda özellikle personellerimizin kalitesine de en az ürünlerimizin kalitesi kadar önem veriyoruz. Bu kapsamda hem mutfağımızda hem de servis alanımızda deneyimli, tecrübeli, özverili ve gelişime açık bir kadroyla çalışıyoruz. Personellerimizi işlerini büyük bir heyecanla yapmakta, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek en doğru çözümleri tam zamanında hayata geçirmektedirler. Dünya standartlarında hizmeti uygun fiyat ayrıcalığıyla sunaktadırlar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR