• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alaplı Çiçek Evi Kuş Balık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Baytak

Alaplı’da en iyi kalitede hizmet vermekte olan firmamız Alaplı Çiçek Evi Kuş Balık özel günleriniz de sizlere en iyisini sunmak için çok çalışmaktadır. İşini her zaman severek yapan çalışma arkadaşlarımız, geniş hayal gücüne ve tasarım yeteneğine sahiptir. Sizin karakterinizi ve ne istediğinizi en iyi şekilde çözümleyen ekip arkadaşlarımız tam sizi yansıtan sizin zevkinize göre aranjmanlar yapar.

Zonguldak çiçek ve hediye sektöründe lider konumda bulunan firmamız sektöründe ki gelişmeleri yakından takip ederek dünya modasına ayak uydurmayı başarmıştır. Aynı zamanda gelenekselliği de bırakmayan firmamız günümüz modasıyla harmanlayarak kendi tarzını oluşturmuştur. Müşterilerimizin zevkine oldukça önem veren ve özel günlerinde onların mutlu olmasını sağlayan Alaplı Çiçek Evi Kuş Balık bu yönüyle de her zaman ilk tercihiniz olmuştur.

Canlı çiçek, yapay çiçek, araba süsleme gibi birçok hizmeti bünyesinde barındıran firmamız da kuş ve balık ürünlerini de bulabilirsiniz. Doğayı seven bunu siz değerli müşterileriyle buluşturan firmamız için her zaman kalite ve şıklık birinci planda olmuştur. Tasarımlarıyla taklit edilen çalışma arkadaşlarımız en güzel çiçekleri anlamlı bir şekilde düzenler.

Bu sektörde ki yüksek fiyatların farkında olan firmamız sizlere olabilecek en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. İstediğiniz çiçekleri daha önce belirttiğiniz takdirde mevsimi olmasa bile sizler için bulabilen firmamız sizlerin mutlu ayrılması için her fedakarlığı yapmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR