• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alaplı Semercioğlu Köfte Salonu

Adres :

Belediye Dükkanları No: 46 Alaplı /zonguldak Zonguldak » Alaplı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Semercioglu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

meralonurakman@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 768 87 13

Whatsapp 2:

0 (542) 406 65 32

Whatsapp 3:

0 (530) 373 87 13

Whatsapp 4:

0 (538) 768 87 13

Et, ülkemiz lezzetleri arasında en temel malzemedir. Her bölgemizde onlarca yemek türünde değerlendirilen et, adeta her öğünde kendisine yer bulmaktadır. Bunlar arasında en meşhur olanlardan bir tanesini köfte oluşturuyor. Farklı harçlar ve baharatlarla harmanlanan et, köfte ile apayrı bir hale dönüşmekte ve bir lezzet harikası olarak sofralarla buluşmaktadır. Fakat her köfte aynı lezzete sahip değildir. Etin, baharatların, bunların oranlarının ve pişirme şeklinin köftenin lezzeti üzerinde büyük payı vardır. Zonguldak Alaplı’da faaliyetlerine devam eden Semercioğlu Köfte Salonu işletmemiz tecrübe ve deneyimleriyle benzersiz bir köfte deneyimini siz değerli misafirleriyle buluşturuyor.

Zonguldak restaurant sektörünün kurulduğumuz ilk günden bu yana en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence mekânıyız. Tamamen doğal malzemeleri deneyimli ustalarımızla buluşturuyor, ürünlerimizin her birinin gerek hazırlanış koşullarında gerekse kullanılan malzemelerinde hijyene büyük önem veriyoruz. Bu sayede misafirlerimizi daime en sağlıklı lezzetlerle buluşturuyoruz. Her biri marka değeri kazanmış, sertifikalı, güvenilir ürünleri işletmemize dâhil ediyor, özellikle et ve et mamullerimizde belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyoruz.

Sektör içerisinde sürekli kendimizi geliştiriyor, geniş, ferah, huzurlu bir mekân konseptinde eşsiz lezzetlerimizi tüketime açıyoruz. Yenilikçi, kaliteli, güvenilir hizmet ilkesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya devam ediyor, geniş ürün yelpazemizle her damak zevkine uygun seçenekler sunuyoruz. Kaliteli uygun fiyat ile buluşturarak benzersiz bir deneyim sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR