• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Alçı Alçıpan İşleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ünal Çiftçi - Sunal Çiftçi

reklam logosu
  • firma fb

Alçı Alçıpan İşleri olarak İstanbul Ümraniye bölgesinde ve İstanbul genelinde profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla alçı işleri,alıçıpan işleri,kartonpiyer işleri,iç dekorasyon işleri,yapı dekorasyon işleri,asma tavan işleri,alçı bölme duvar işleri, gergi tavan işleri üzerine hizmetler vermekteyiz

Dekorasyon sektörü ülkemizde oldukça önem verilen ve üretimi oldukça fazla olarak insanlar arasında ilgi gören bir sektördür. Bu alanda yapılan üretimlerde birçok konuya dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu konuda tecrübeli ve deneyimli olmanın yanında konusunda uzman olmakta oldukça önemlidir. Firmamız yıllardır bu alanda yaptığı üretimler ile oldukça başarılı bir şekilde hizmetlerini sunmaktadır. Her zaman sizlerin bu alandaki ihtiyaçlarını gidermek konusunda en başarılı üretimleri yapmakta ve sizlere hizmet sunmaktadır.

Kaliteli ve profesyonel bir üretim yapılması yanında bunların uygun fiyatlar ile imal edilerek sizlere sunulması da oldukça önemlidir. Dekorasyon alanında ülkemizde en fazla tercih edilen firmamız sizlere sunduğu kaliteli ürünler ile bunu sağlamaktadır. Bunun yanında özellikle uygun fiyatlarımızda sizler için oldukça önemli bir tercih nedeni olabilmektedir. Konusunda uzman bir kadrosu bulunan firmamız deneyimi ve profesyonelliği ile sizlere en başarılı şekilde hizmet sunabilmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR