• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aliye Işıldak Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aliye Işıldak

Aliye Işıldak Güzellik Salonu birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Her birey kendini iyi hissetmek özgüvenini daha da artırmak, aynada kendini hayal ettiği gibi görmek amacındadır. Teknolojiyle birlikte birçok sektörde gelişmektedir bizlere düşen yararımıza olan hizmetlerden iyi şekilde yararlanmaktır. Güzellik anlayışınıza en uygun hâle gelmeniz için elimizden geleni yapmaktayız. Özel günlerinizde, günlük hayatınızda her zaman bizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul güzellik merkezi sektörüne sağladığımız katkılarımızı artırmak ve hayallerimizi gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimizin de desteklerinizi bekliyoruz. İşlerinde en başarılısı olan tecrübeli ve çalışkan kadromuzla hizmetinizdeyiz. Gelin makyajı, kaş tasarımı, kalıcı eyeliner uygulaması, manikür, pedikür, kalıcı oje, ipek kirpik, jel tırnak, dudak renklendirme, sir ağda, protez tırnak, porselen makyaj gibi çeşitli hizmetlerimiz bulunmaktadır. Hijyen kurallarına oldukça dikkat etmekteyiz. Alanında uzman bu işe yıllarını vermiş tecrübeli çalışanlarımızla sunduğumuz hizmetimizden yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Müşterilerimizin memnuniyeti en önceliğimizdir. Güler yüzlü ve samimi çalışanlarımızla birlikte uzun soluklu ilişkiler kurmak için de güzellik salonumuzda sizleri beklemekteyiz. Yenilikleri takip ederek kendinize ve hayata bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Her kadın hayallerindeki hâle gelmeyi hak eder. Müşterilerimizin hak ettikleri kaliteli hizmeti sağlıkları doğrultusunda elimizden geldiğince sunmaktayız. Hayatınız renk getirmek, yaşam kalitenizi ve sevincinizi artırmak isterseniz salonumuzdayız. Uygun fiyatlarımızla sizleri memnun etmek için çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bizlerle telefonla veya yüz yüze iletişime geçmenizi heyecanla bekliyor olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR