• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alkan Sondaj

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kaan Alkan

Denizli madencilik sondaj alanında sunmuş olduğu kaliteli hizmetleri ile adından sık sık söz ettiren firmamız Alkan Sondaj birmilyonnokta.com bünyesinde yer alan başarılı isimlerden biridir. Donanımlı araçlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına yönelik çözüm seçenekleri sunarak hizmetlerimizden memnun kalmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun bir şekilde ayrılmanız için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

İhtiyacınız olan her an yanınızda olabilmek için 7 gün 24 saat boyunca faaliyet gösteriyoruz. Dilediğiniz saatte ve dilediğiniz yerden bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere dönüş yaparak isim, soy isim, adres bilgisi ve sorun bilgisi alıyoruz. Sorununuz için uygun ekipmanlarla ve yeterli elemanlarla paylaşmış olduğunuz adrese en kısa süre içerisinde ulaşıyoruz.

Sorununuzu kısa süre içerisinde tespit ederek tamamen ortadan kaldırıyoruz. Bünyemizde her zaman gerekli deneyime ve donanıma sahip olan kişileri bulunduruyoruz. Çalışanlarımıza sürekli eğitimler vererek alanlarında uzman hale gelmelerini sağlıyoruz. Uygun fiyatlar ile hizmet vererek de ekonomik açıdan yanınızda oluyoruz.

Madencilik sondaj alanında sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için telefon numaramızdan, WhatsApp hattımızdan ya da e-posta adresimizden her zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Tarafınıza hızlıca dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR