• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alp Oto ve Dekor

Adres :

5925 Sk. No.24 Karabağlar/izmir35100 Karabağlar/izmir İzmir » Karabağlar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şerife Levent - Sedat Levent - Serkan Levent

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 330 25 25

Whatsapp 2:

0 (542) 582 66 57

Whatsapp 3:

0 (532) 055 70 02

Firmaya Mesaj Gönder

Alp Oto Tamirhanesi Alp Dekor Mobilya Montaj olarak İzmir-Karabağlar da hizmet vermekte olup otel,okul,hastane,toplu konut alçıpan ve mobilya montajı oto bakım yağ değişimi ses sistemi oto tamir araç alçaltma oto bakım oto servis vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR