• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alp Veteriner Kliniği

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi Alçıtepe Cad. No: 5 Şehzadeler Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Veteriner Hekim Osman Alp Şahin

E-Posta Adresi :

o_alpsahin@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 181 94 45

Manisa evcil hayvan sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen isimlerinden biri olan Alp Veteriner Kliniği ailesi olarak sizlerin evladı gibi görüp sevdiği can dostlarına en iyi bakım ve sağlık hizmetlerini sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Evcil hayvan sektöründeki tüm gelişme ve ilerlemeleri yakından takip ederek hayvanlarınız için en modern hizmetleri tek bir adreste sizlere sunuyoruz. Alanında uzman, gerekli eğitimleri almış, deneyimli ve profesyonel ekibimizle beraber en iyi koşullarda hizmet veriyoruz.

Ameliyathane, laboratuvar, röntgen & ultrason, yoğun bakım ünitesi ile gerekli tüm tıbbi malzeme ve ekipmanlar ile gelişmiş hizmetin kapılarını sizler için aralıyoruz. Tıraş & banyo hizmetlerini de bünyemizde bulunduruyor ve her zaman her ihtiyacınız da sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Hayvanlarınızın; aşı, doğum, kısırlaştırma ve ameliyat durumlarına gerekli tıbbi desteği sağlıyoruz ve son teknoloji ile donatılmış cihazlarımız ile en iyi sonuçları vadediyoruz.

Kedi, köpek, kuş gibi her türden hayvanınızın aşı, doğum ve daha birçok ihtiyacı için her zaman hayvan dostlarımızın yanında yer alıyoruz. Yaş mama, kuru mama, kedi kumu taşıma kutusu gibi ihtiyacınız olan tüm malzemeleri de temin edebileceğiniz bir adres olarak sizlere hizmet veriyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak randevu alabilir, merak ettiğiniz bütün detaylara yanıt bulabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük bir keyif ve mutluluk duyuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR