• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Alsaş Yapı

Adres :

Belediye Evleri Hilmi Kürklü Bulvar. No: 57 Çukurova Adana Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Sarıateş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

alsas-yapi-pen@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 804 06 03

Whatsapp 2:

0 (542) 804 06 03

Alsaş Yapı

Katlanır cam balkon sistemleri, merka cam balkon,cam balkon sistemeleri, pvc kapı pencere,cam kaplama, 7/24 cam balkon servisi, alüminyum doğrama, küpeşte, küpeşte korkuluk, pilastik kapı pencere ve renkli cam balkon sistemleri olarak Adana Çukurova da hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin yaşam kalitesinde yüksek bir etkiye sahip olan cam balkon kullanımı ile birlikte hem sağlığın korunması hem de daha keyifli bir hayatın sürdürülmesi mümkün olmaktadır. Bu kapsamda firmamız, müşterilerimizin ev ve işyeri kullanımlarında tercih etmiş oldukları cam balkon için sektörde en profesyonel şekilde alüminyum hizmetlerini sunan firma olarak tamamen garantili ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Hizmet standartlarımızı oluşturan yüksek kalite ile birlikte kullandığımız her sistemde ve üründe müşterilerimize güven sunuyoruz.

Alsaş Yapı olarak misyonumuz, sektör üzerinde kaliteli hizmetler sunabilmek ve aynı zamanda da, bu alanda kendimizi her geçen gün daha da geliştirmektir. Müşteri ve ziyaretçilerimizin bizlerden memnun kalmalarını benimseyerek, herkese hakkı ile eşit derece de davrandığımızı gösterebilmek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Ürün ve malzemelerimizin sorunsuz ve kaliteli şekilde sunulması ve aynı zamanda da, ekibimizde yer alan çalışan kadromuzun da haklarını en iyi şekilde savunabilme gayreti içerisinde olmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR