• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altaş İnşaat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Altaş

Taş fırın yapımı, duvar yapım ustası, duvar kırım ustası ve çatı tadilat tamirat gibi konularda elinden geleni yapmaya çalışan firmamız sizler için kaliteli ve güvenilir bir inşaat firması olarak elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Sağlam işçiliği, kaliteli ve güvenilir yönü ile sektöründe öncü bir firma olarak elinden geleni yapmaya devam eden firmamız sizler için mükemmel çözümler sunmaya çalışmaktadır. Yıllardır sektörde elde ettiğimiz başarılara her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek kendimizi güçlendirmeye devam etmekteyiz.

Firmamız elde ettiği başarıların tesadüfi olmadığına inanmakta ve bu başarıları daha da arttırmak için elinden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışmaktadır. Profesyonel hizmete kısa sürede ulaşabilmeniz için bizler elimizden gelenin daha da fazlasını yapmaya çalışarak sürekli en yeni olmaya çalışmaktayız.

İstanbul inşaat sektöründe işlemlerini sürdüren firmamız sizler için sunduğu birbirinden farklı ve kaliteli işlemleri ile var olmaya devam etmektedir. İnşaat sektöründe her konuda profesyonel hizmeti sağlamak ve müşteri taleplerine tam olarak karşılık verebilmek için firmamız var gücü ile çalışmaya devam etmektedir.

Modern dizayn ve yapıları ile çokça tercih edilen firmamız başarısını sürdürmeye devam etmektedir. Müşterilerimizin bizi tercih ettiklerinden dolayı pişman olmamaları için elimizden gelenin daha fazlasını yapabilmek için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kurucu ilkelerimiz arasında olan güven, dürüstlük, sağlam iş prensibi ve saygı ilkeleri ile yolumuza devam ermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR