• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Altay Otel

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bünyamin Taşcı

Turizm tutkunlarının sıkça tercih ettiği Altay Otel şirketi http://birmilyonnokta.com/ sitesinin üyesidir. Seyahat etmeyi sevenler ve iş seyahatlerine çıkan çalışanların en çok araştırdığı konu oteldir. Ev konforundan ayrıldıktan sonra olabilecek en konforlu alanı bulmak için uzun arayışlar gerçekleştirilir. Resepsiyon ekibinin tavrından odaların dizayna kadar birçok detay dikkatlice incelenir. Müşterilerinin bu detaycı tutumunu çok iyi anlayan şirketimiz tam da istenilen desteği sağlamaktadır. Evinizden ayrılmamış gibi konforlu alan, temiz ve düzenli odalar, sizlere güler yüzle yaklaşan çalışanlar sizlere sunduğumuz en temel hizmettir. Kahvaltı ve akşam yemeği hizmetlerimizde yemeklerimizin lezzeti sizlerin seyahat sürecinden daha da keyif almanızı sağlayacaktır. Sıcak su, televizyon, internet gibi günlük hayatınızı kolaylaştıracak tüm desteği firmamızda bulmanız mümkündür.

Gündelik olarak temizlenen odalar ve yataklar değerli müşterilerimize temiz bir yaşam alanı sunmaktadır. Bütçelere göre ayrılmış odalarımızdan sizlere uygun olanı seçerek keyifli yolculuk yorgunluğunu otelimizde atabilirsiniz. Uyurken veya odanızdan ayrılmışken yaşanabilecek tüm güvenlik sorunlarına karşı önlemler alınmış, güvenli bir ortam sağlanmıştır. Bütçenize uygun temiz ve konforlu bir konaklama hizmeti değerli müşterilerimizin hakkıdır. Biz firmamız ve çalışma ekibimiz bu hizmeti içtenlikle müşterilerimize sunmak için hazırdır.

Karaman turizm sektöründe ilerleme gösterirken biz firmamız da kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Konaklama ihtiyacı duyan tüm müşteriler için; sakin, güvenilir, konforlu ve ekonomik hizmetimizi sağlayan firmamız her zaman hizmet vermeye hazırdır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR