• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altın Emlak

Adres :

Kocamustafapaşa Mah. Hacı Kadın Çeşmesi Sok. No: 20 Fatih / İstanbul İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metehan Altun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

metehan101@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 509 46 56

Whatsapp 2:

0 (534) 562 60 87
İstanbul'un Fatih ilçesine bağlı olup Koca Mustafa Paşa gerek Kentsel Dönüşüm kapsamında olması gerekse şehrin en köklü merkezlerinden biri olması nedeniyle çok değerlidir.
İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Surp Kevork Kilisesi, Ayios Menas Kilisesi gibi çok önemli yapı ve merkezleri sınırlarında bulunduran, özellikle gayrimüslüm vatandaşlarımızın yoğun olarak yerleştikleri Kocamustafapaşa, Şehristanbul Derneği tarafından her yıl düzenlenen Balık Festivali ile de binlerce kişiyi ağırlamakta, ilgi odağı olmaktadır.
Ofisimiz, Kocamustafapaşa'nın en merkezi lokasyonu olan Samatya'da Hacı Kadın Mahallesi'nde Çeşme Sokak No:20 adresinde, sizlere her bölgeden zengin çeşitte portföyü ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.
ORHAN ALTUN – ALTIN EMLAK KOCAMUSTAFAPAŞA FRANCHISEE :
1959 yılında Malatya'da doğdum. Evli ve 2 (iki) çocuk babasıyım. Bilir Koleji mezunuyum. Uzun yıllar farklı bölgelerde yapı dönüşüm ve enkaz hizmetleri alanında faaliyet gösterdim. Meslek hayatımı sürdürürken her dönem en risksiz ve en karlı ticaretin emlak sektöründe gerçekleştiğini gördüm. Bu nedenle emlak sektöründe profesyonel hizmet verebilmek amacıyla gerek eğitim gerekse kadrolaşma açısından uzmanlığı tartışılmaz ALTIN EMLAK'ın Türk Standartları Enstitüsü'den onaylı alt yapısından faydalanarak bu aileye dahil oldum, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitimlerimi de kurumun bünyesinde tamamladım. ALTIN EMLAK Kocamustafapaşa Franchisee olduğum için gururluyum.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR