• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altın Makas Saç Tasarım ve Güzellik Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Birsen Altın

Güzellik, insanlar için her dönemde önemi büyük bir etmen olmuştur. Kendini güçlü hissetmek, insanları etkilemek için yapılan ilk şeylerden biri görünüşü düzeltmektir. Kişinin kendisine bakması, kendisine gösterdiğimi saygının en önemli göstergelerinden biridir ve kendine saygı ve özgüven olmak insanları etkileyip onların saygısını kazanma yolunda önemli adımlardır.

Bunun yanında herkes özellikle özel ve mutlu günlerinde kendini daha güzel hissetmek ister. Bu yüzden bu günlere hazırlanırken, normalde gösterilenden daha fazla özen göstermeye gayret edilir. Özellikle saçları bu aşamada çok önemlidir çünkü yüz biçimine ve istenen uzunlukta kesilmeyen bir saç, insanın kendisini çok kötü hissetmesine sebep olabilir. Bu yüzden kuaförler arasında müşteri güveni sağlamak büyük önem taşır. Birçok kuaför ve güzellik merkezinin müşterilerini uzun süre onları tercih eden müşterileri oluşturur ve birçok kadın evlerini değiştirseler bile güvenilir kuaförlerine gitmek için uzun mesafeler kat etmeyi göze alıyorlar. Bunun için insanların istek ve ihtiyaçlarını tanıyabilmek, yani tecrübeli olmak büyük önem taşır.

Denizli kuaför ve güzellik ve kişisel bakım sektöründe Altın Makas markası altında müşterilerimize hizmet verirken ilk hedefimiz müşterilerimizi ve ihtiyaçlarını doğru anlayıp, buna göre hizmet vermektir. Müşterilerimize, onların bize duyduğu güvenin bizim için en önemli şey olduğunun bilinciyle hizmet veriyoruz. Bu güveni devam ettirmek adına yıllardır özel günleriniz için özel saç tasarımları, ombre, profesyonel, kalıcı makyaj ve makeup, ipek kirpik uygulamaları ile ihtiyaçlarını karşılamanın gururunu yaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR