• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altın Oto Kiralama

Adres :

Turgut Özal Bulvarı Mahfesığmaz Mah.müzeyyen Özaltın Apt. 127/a Havaalanı : Adana Şairpaşa Havaalanı Dış Hatlar Gelen Yolcu Seyhan / Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atilla Özaltın

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (505) 304 69 69

HİZMETLERİMİZ
HAVAALANI SERVISI

YURTDIŞINDAN VEYA ŞEHIR DIŞINDAN ILIMIZE GELEN MÜŞTERILERIMIZE KIRALADIKLARI ARACI HAVAALANINA KADAR GETIRIP TESLIME DIYORUZ. BÖYLELIKTE BOŞA ZAMAN KAYBETMEMIŞ OLUYORSUNUZ.
OPERASYONEL KIRALAMA


FIRST - ÖZALTIN OTO KIRALAMA , SUNDUĞU OPERASYONEL KIRALAMA HIZMETI ILE KURUMLARA 12, 24, 36 VEYA 48 AYLIK UZUN DÖNEMLI ARAÇ KIRALAMA IMKANI SAĞLAMAKTADIR.
ŞIRKETLER, KENDI IHTIYAÇLARINA UYGUN ÖZELLIKLERDE ARAÇLARINI SIPARIŞ EDEBILIR VE SIPARIŞINI VERDIKLERI ARAÇLAR GELENE KADAR ZAMAN KAYBETMEDEN; FIRST-ÖZALTIN’NIN TAHSIS ETTIĞI MUADIL ARAÇLARLA KIRALAMA SÜRECINE BAŞLAYABILMEKTEDIR.
OPERASYONEL KIRALAMA YAPAN KURULUŞLAR ARAÇLARIN BAKIM, TAMIR, SIGORTA GIBI ZAMAN ALAN PROSEDÜR VE MALIYETLERDEN MUAF OLMA ÖZELLIĞINE SAHIP OLDUĞU GIBI, AYLIK KIRALAMA TUTARLARININ GIDER OLARAK GÖSTERILEBILMESI ŞIRKETLERE AYRICA BIR MADDI AVANTAJ SAĞLAMAKTADIR.
ÖNEMLI AVANTAJLAR SAĞLAYAN OPERASYONEL KIRALAMA IÇIN ŞIRKET MERKEZIMIZE ULAŞMANIZ VE KIRALAMAK ISTEDIĞINIZ ARACIN ÖZELLIKLERINI VERMENIZ YETERLI OLACAKTIR.
ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KIRALAMA


ŞOFÖRLÜ ARAÇ KIRALAMA HIZMETIMIZ SAYESINDE GIDECEĞINIZ YERLERI ARAMAK ZORUNDA KALMAYACAK VE SEYAHATINIZ SIRASINDA IŞLERINIZI HALLETMEK IÇIN ZAMAN YARATMIŞ OLACAKSINIZ.
TRANSFER HIZMETLERI


TRANSFER HIZMETLERIMIZ SAYESINDE SIZI DILEDIĞINIZ YERDEN ALIYOR VE DILEDIĞINIZ YERE BIRAKIYORUZ. USTA ŞOFÖRLERIMIZ SIZI EN KISA ZAMANDA VE EN GÜVENLI ŞEKILDE SIZI GIDECEĞINIZ YERE ULAŞTIRIYOR.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR