• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Altın Taş Temizlik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erdal Altıntaş -sevim Altıntaş

Hakkımızda Altıntaş Temizlik firması olarak Temizlik sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz. Altıntaş Temizlik olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.


Misyonumuz, Altıntaş Temizlik olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz, Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur. Temizlik Hizmetlerimiz Günlük Temizlik Açık - Kapalı Ofis Temizliği Ev Temizliği Günlük Toz Kontrol Günlük Temizlik Cila Uygulaması Cam Temizliği Dış alan Temizliği Zemin Temizliği Özel Temizlik Hizmetlerimiz Yüksek Alan Temizliği Çamaşırhane Temizliği Dış Cephe Temizliği Sektörel Temizlik Ofis Temziliği Sağlık Kuruluşu temizliği Endüstriyel Alan Temizliği Gıda Hijyen Temizliği Steril Laboratuvar Temizliği Parekende Mağaza / Market Temizliği Spor tesisi / Eğitim Kurumu Temizliği
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar