• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Altınbaşak Fırın & Cafe

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kürşat Narcı

reklam logosu
  • firma instagram

Birmilyonnokta.com kendine yepyeni, kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi bir üye daha edindi ve bu üyesinin ismi Altınbaşak Fırın & Cafe. Eskişehir'de pasta pastane hizmeti sunmakta olan değerli firmamız, şimdiye kadar eşi benzeri olmayan tadımlıkları ile hizmetinizdedir. Günümüzde birçoğumuz yemek öğünleri arasında atıştırmalıklar tercih ederiz. Hele hele bir de evdeyken veya bir işimiz yok iken sürekli olarak pasta, kurabiye, börek veya poğaça benzeri bir şeyler tüketmek. Bunun yanı sıra kahvaltılarda da gene börek poğaça tarzı yiyecekler tercih eder ve bu şekilde kahvaltılarımızı renklendiririz.

Eskişehir pasta pastane, doğum günü pastası, nişan pastası, düğün pastası, özel gün kutlaması için pasta, kurabiye, tatlı çeşitleri, börek ve poğaça gibi birçok lezzetli atıştırmalık ile hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte olan değerli firmamız, eşinin ehli çalışan kadrosu ile harikalar yaratmaya devam ediyor. Sadece satış yapmayan değerli firmamız, her kutlamaya göre düzenlenebilen ferah mekânı ile tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilmektedir. Hem kaliteli hem güvenilir hem de uygun fiyata hizmet sunan değerli firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Firmamız, üretimini yapmakta olduğu lezzetleri sadece kendi mekânında sunmakla yetinmiyor aynı zamanda sipariş üzerine evlerinize kadar getiriyor.

Sizler de son derece sağlıklı bir ortamda lezzetli atıştırmalıklar hazırlayan değerli firmamıza iletişim numarası üzerinden ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Özel günlerinizde hem kaliteli şekilde yalnız olup hizmet sunan değerli firmamız, uygun fiyatlarıyla hizmet sunmaya devam ediyor.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR