• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altınbilgehan Restaurant

Adres :

Kütahya Yolu 2. Km Tece Benzin İstasyonu İçi Tavşanlı Kütahya Kütahya » Tavşanlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Bilge-ibrahim Bilge

E-Posta Adresi :

recep.bilge@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 421 41 46

Whatsapp 2:

0 (532) 421 41 46

Whatsapp 3:

0 (543) 723 73 33

Altınbilgehan Restaurant

Kahvaltı evi, kahvaltı salonu, serpme kahvaltı, kebap salonu, sucuk ızgara, pideli köfte, ızgara salonu, aile restaurant, alkolsuz restaurant, toplu yemek, grup yemekleri, tabldot yemek, düğün yemeği, mevlüt yemekleri, özel günlere yemek, cemiyetlere yemek, yemekli toplantılar, çorba salonu ve sabah çorbacısı olarak Kütahya Tavşanlı da hizmet vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu bir üretim ve hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR