• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Altındiş Ticaret

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Yılmaz

reklam logosu
Altındiş Ticaret firması olarak Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde ikinci el ve sıfır olmak üzere mutfak malzemeleri,sanayi tipi mutfak ürünleri,fırın,tüp,market ve lokanta dolapları gibi ürünlerin satışını yapmaktayız.
Altındiş Ticaret firması olarak ürünlerimizi Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderimini yapmaktayız.
Ülkemizde faaliyet göstermiş olduğumuz sektördeki kalite standartlarını adeta yeniden oluşturmuş durumdayız.Birçok firma bizim belirlemiş olduğumuz kalite standartlarına ulaşmak için çaba gösterirken firmamız şimdiden gelecek günler adına yenilikler tasarlamakta ve farklılıklar planlamaktadır.Bu noktada gıpta edilen pek çok uygulama ve hizmetin standart hale getirilmiş olduğu kurum bünyesinde yer alması gurur vericidir.
Tüm müşterilerimizin memnun olduğu,şikâyetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yolumuza devam ediyoruz. Kendimize vizyon olarak sınır çizmeyi gelecek güzel günler adına uygun bulmuyoruz. Bundan dolayı müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu bir hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.
Firmamız sektöründe gerçekleştirmiş olduğu tüm faaliyetleri kurumsal bir yapının çatısı altında sunmaktadır. Firmamızın tüm faaliyet aşamalarında profesyonelliğin temin edilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için kalite standartları tüm süreci içine alacak şekilde belirlenmiştir.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR