• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Altınordu Hacıalioğlu Çiğköfte

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

reklam logosu
  • firma tw

Acılı acısız çiğköfte siparişleri vererek çiğköfte bayi olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız uzun yıllar kendi sektöründe elde ettiği başarısını sürekli olarak sürdürmüş ve sürdürmeye de devam etmektedir. Ülke çapında bir katma değer üretmesi açısından firmamız sizler için elinden geleni yapmak amacı ile çalışmalarını sürdürmüştür. Firmamız iş prensiplerini ortaya koyarken her zaman müşteri odaklı çalışma ilkesini ön planda bulundurmuş ve bulundurmaya da devam etmektedir. Sizler de firmamızın sunduğu kaliteli hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız bir telefon edin siparişleriniz kapınıza gelsin. Karşılıklı güvenin doğru adresi olmayı sürdüren firmamız sizler için her zaman en iyisini sunmaya gayret etmektedir.

Ordu fast food sektöründe sizler için sunduğumuz çiğköfte hizmeti üstün kalite standartlarında hazırlanmakta ve sunuma uygun hale getirilmektedir. Meşhur acılı çiğköfte hizmetimiz ve dürüm, porsiyon çiğköfte zevkleri ile sizlere aradığınız eski tatları ulaştırıyoruz. Firmamız müşterilerinin memnuniyeti için çalışmakta ve en kaliteli hizmeti sizlere sunmaya çalışmaktadır. Her zaman arayıp siparişinizi verebilmeniz için yoğun bir çalışma içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Lezzetle tüketebileceğiniz ürünlerimizi hijyenik ortamlarda hazırlıyoruz ve müşterilerimizin bütçesine uygun menüler hazırlıyoruz.

Personelimizin güler yüzlü ve eğitimli olmasına, ürünlerimizin hazırlanmasından sunumuna kadar müşteriye tam hizmet gitmesine özellikle önem veriyoruz. Aradığınız tatları kolayca ulaştırabilmek için hızlı bir sipariş sistemimiz mevcuttur. Sizler de arzu ettiğiniz hizmeti sipariş verin çok kısa bir süre içerisinde talep ettikleriniz kapınıza gelsin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR