• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Altınşehir Çorba ve Kavurma Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hasan Akın

reklam logosu
  • firma fb

Çorbanın ve kavurmanın sofralarımızdaki yeri oldukça büyük. Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak lezzetli çorbalar ve yemeye doyamayacağınız lezzetli kavurmalar Bursa restaurant sektöründe Altınşehir Çorba ve Kavurma Salonu’nda sizlerle. Et suyu ile yaptığımız bu lezzetli çorbalarla içinizi ısıtırken aynı zamanda şifa da bulacaksınız. Uzun yıllar bu sektörde hizmet veriyoruz. Sizler tarafından ilgiyle tercih ediliyoruz. Değerli müşterilerimizin bize olan sevgisini ve memnuniyetini sarsmamak adına çalışmalarımızda herhangi bir hataya yer vermiyoruz. Yaşanacak ufak bir hatanın nelere yol açabileceğini tahmin ediyoruz ve bu olumsuzlukların yaşanmasını istemiyoruz.

Geniş, ferah ve sakin bir ortama sahip salonumuzun merkezi konumda olmasından dolayı ulaşımı oldukça kolaydır. İsteğiniz üzerine bireysel olarak, arkadaş ortamınızla veya ailenizle salonumuzu tercih edebilirsiniz. Çorbamız, et kavurmamız ve tavuk haşlamamızla sizleri salonumuzda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Kullandığımız ürünlerimizin kaliteli, güvenilir ve sağlığa uygun olması bizim için oldukça önemlidir.

Yıllardır bu sektörde hizmet vererek değerli müşterilerimiz tarafından tanınıyoruz. Müşterilerimizin bu lezzetlerden uygun fiyatlarla yararlanması için yemeklerimizin fiyatını yüksek tutmuyoruz. Mutfakta gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı titizlikle sürdürürken aynı özen ve dikkati serviste de gösteriyoruz. Eğer sizler de güvenle bu lezzetleri tatmak istiyorsanız Altınşehir Çorba ve Kavurma Salonu’na gelebilirsiniz. Güvenilir, kaliteli ve lezzetli yemekleri geçmişten günümüze kadar aynı özen, ilgi ve dikkatle hazırlıyoruz. Güler yüzlü, samimi ve saygılı ekibimizle burada her zaman hizmetinizdeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR