• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altıpas Spor Tesisleri

Adres :

Emek Mahallesi Osmangazi Caddesi No: 30 Merkez/burdur Burdur » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağdaş Kaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

altipassportesisleri@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 258 47 27

Whatsapp 2:

0 (545) 258 47 27

Altıpas Spor Tesisleri Halı Saha

Altıpas Spor Tesisleri firması olarak burdur halı saha,burdur halı saha firmaları,burdur halı saha kiralama,burdur halı saha fiyatları,burdur en iyi halı saha,burdur halı saha hizmeti,burdur halı sahaları,burdur halı saha tesisleri,burdur halı saha iletişim,burdur halı saha numarası, vb. hizmetler vermektedir.

Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Altıpas Spor Tesisleri ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Altıpas Spor Tesisleri ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Sahip olduğumuz ve felsefemiz olarak kabul ettiğimiz dürüstlük, özgüven, azim ve çalışkanlık değerlerinden vazgeçmeden her koşulda yüksek motivasyonla çalışmaktayız. Her zaman ve her daim gelişime açık olan Altıpas Spor Tesisleri firması olarak profesyonel kadromuzla iş hayatında en iyilerden olmaya ve kendi kırdığımız skorları da aşarak kendisini geçen firma olmaya devam edeceğiz.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR