• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altun Dekorasyon

Adres :

Başakşehir / İstanbul İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamza Altun

E-Posta Adresi :

altundekorasyon@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 380 72 04

Whatsapp 2:

0 (542) 380 72 04

Altun Dekorasyon

Anahtar teslim dekorasyon, iç dekorasyon, iç mimari, parke, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, fayans, alçı alçıpan, asma tavan, bölme duvar, mutfak dolabı, cam balkon ,pvc kapı pencere ve iç dekorasyon olarak İstanbul Başakşehir de hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın birinci temel prensibidir. Bu sayede tüm hizmetlerimizi müşterilerimiz ekseni etrafında döndürebilmekte, onların ihtiyaçlarını oldukça iyi bir şekilde tanıyabilmekte ve onlara en uygun hizmeti en uygun avantajlar ile sunabilmekteyiz. Bu durumda dekorasyon sektöründe firmamızın diğer firmalarının önüne geçebilmesini ve her daim yeni müşterilerin bizim ile çalışmak istemesini sağlayan en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Siz de ihtiyacınız olan dekorasyon hizmetini firmamız aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR