• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Altuntaş Tesisat

Adres :

Kuzuluk Akyazı Caddesi No: 17/b Sakarya » Akyazı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Altuntaş - Usta Adem Altuntaş - Usta Abdullah Altuntaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 567 89 54

Whatsapp 2:

0 (546) 890 28 56

Whatsapp 3:

0 (544) 244 61 54

Altuntaş Tesisat ailesi olarak birmilyonnokta.com üzerinden Sakarya tesisat ve bakım onarım sektöründe çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sakarya’da bulunan ev ve işyerlerinizin tesisatıyla ilgili yaşadığınız problemler karşısında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizler aldığımız eğitimler, kazandığımız tecrübeler doğrultusunda işimizi özenle ve dikkatle yapmaktayız. Sektörün güvenilir isimlerinden olarak tamir, bakım ve onarım işlemlerinde eksiksiz çalışmalarla hizmet vermekteyiz.

Ev ve işyerlerinizde tesisat kurulumu için bilgi ve birikim sahibi ekiple çalışmanız doğru olacaktır. Tesisat kurulumunda herhangi bir hataya yer verilmemesi önemlidir. Herhangi bir hatadan kaynaklı ciddi sorunlar yaşanabilir. Bu nedenle tesisat kurulumu önemlidir. Bizler, uzman kadromuzla tesisat planı oluşturma, tesisat kurulumu üzerine çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Kullandığınız tesisatla ilgili bir sorun olduğunda tamir, bakım ve onarım çalışmaları yapabiliyoruz. Yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanarak işimizi özenle ve dikkatle tamamlıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz.

Kombi ve kalorifer tamiri, su tesisatı tamiri, zemin döşeme, duşa kabin tamiri, Klozet tamiri gibi farklı alanlarda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Farklı alanlarda hizmet verebilmek adına ihtiyacımız olan tüm malzemelere sahibiz. Yeterli donanıma sahip olan firmamız her zaman müşteri ihtiyacına ve isteğine uygun çalışmalar gerçekleştirmekte. Yeterli donanıma sahip olduğumuz gibi yeterli ekibe de sahibiz. Bu sayede aynı süre içerisinde farklı adreslerde farklı çalışmalar gerçekleştirebiliriz. Sizler de zamandan tasarruf sağlarken maddi zarara uğramamak adına firmamızla iletişime geçebilir, vermiş olduğumuz hizmetlerden güvenle faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR