• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Amca Oto Kurtarma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mesut Gül

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Gündelik hayatımız düşünüldüğü zaman, özellikle şehirlerdeki nüfusun artışıyla beraber otomobil kullanımı da doğru orantılı olarak artış göstermiştir. Bu sayıdaki değişim de araçların doğal olarak yorulmalarına, çeşitli problemler yaşamalarına veya arızalanmalarına sebep olabilmektedir. Bu sıkıntıların çözümü için de kurtarma hizmeti en temel hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Biz, Amca Oto Kurtarma olarak Konya Selçuklu’da tam olarak bu konuda sizlere destek veriyor ve hizmet sağlıyoruz.

Firmamız, Konya yol yardım sektöründe alanının en profesyonel işletmelerinden birisi olarak uzun yıllardır hizmetine devam ediyor. Biz, arızalı araçların çekilmesi için çekici servisimizden her türlü yol yardım desteğine kadar geniş yelpazede hizmet sunuyoruz. Hiç beklemediğiniz anda yaşadığınız bu yolda kalma problemi düşünüldüğü zaman, bu alanda uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmet ve profesyonel anlayışımızla en kısa sürede sizlerin yardımına geliyor, bu probleminizi çözüyoruz.

Aracınızı arızalandığı noktadan alarak, sizlerin talebi doğrultusunda garaj, otopark veya servis seçeneklerinden birine yönlendiriyoruz. Araçlarınızı hızlı bir şekilde alarak sizleri sıkıntılı bir bekleyişten kurtarıyor, trafikte yaşayacağınız zaman kaybı veya gerginliği yaşamadan gününüze devam edebilmenizi sağlıyoruz. Bu sektörde uzun yıllardır var olmamızın temelinde siz müşterilerimizin memnuniyetini öncelik yapmış olmamızı görüyor, daima daha iyisini yapmayı hedefleyerek sizlere daha da kaliteli bir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bu alandaki firmalar düşünüldüğü zaman, başka firmalara nazaran cebinizi çok rahatlatacak ücret anlayışımızla da aranan bir firma olma özelliği kazanıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR