• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Angora İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Büşra Hacıoğlu

reklam logosu
  • firma instagram

Kaliteli hizmetleriyle sektörde lider olan firmamız Angora İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi birmilyonnokta.com un üyesidir. Bursa medikal ve tıbbi cihaz sektöründe önemli yeri olan firmamızda müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetler şöyledir: işitme cihazı satış ve uygulaması, işitme cihazı pil ve aksesuar satışı, işitme testleri, kulak kalıbı ve tıkaçları satışı, kulan çınlaması tedavisi ve pediatrik işitme kayıplarında danışmanlık hizmetleridir. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde ve çevresinde hizmet vermekteyiz.

Firmamız çalışanları okullarından mezun olmuş, gerekli eğitimleri almış, deneyim sahibi kişilerdir. Merkezimize başvuran hastalarımız işitme problemlerine bağlı olarak öncelikle işitme testlerinden geçerler. Test sonuçlarına göre de çözüm arayışına girilir. Çok fazla marka ve modelde olan işitme cihazları arasından müşteriye en uygun olan uygulanır. İşitme cihazıyla ilgili gerekli tüm bilgiler eksiksiz verilir. Kulak kalıpları müşteriye göre özel olarak üretilmektedir. İşitme cihazları garantili olarak satılmaktadır. Garanti süresince gereken tüm bakım ve onarım firmamızda yapılmaktadır.

Firmamızda temizliğe çok önem verilir. İşitme testlerinin yapıldığı odalarda bulunan tüm malzemeler her hasta sonrasında temizlenir, dezenfekte edilir. Çalışanlarımız müşterilerimize her konuda detaylı bilgi verirler, çözüm odaklı yaklaşırlar. Firmamızda müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı politikaları içinde çalışılır. Bizleri daha yakından tanımak ve cihazlarımı, hizmetlerimizi görebilmek için web sayfamızı ziyaret edebilir; irtibat numaramızdan da bilgi ve randevu alabilirsiniz. Uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmanız için sizleri merkezimize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR