• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Anıl Koltuk Yıkama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özlem Yıldız - İlhami Bayrak

reklam logosu
  • firma instagram

Temizlik, sağlıklı bir yaşam için en çok gerekli olan faktörlerden biridir. Özellikle sık kullanılan yaşam alanlarının temizliği daha da ayrı bir öneme sahiptir. Bu alanlarda olan halı, koltuk gibi inatçı lekelerin ve tozların en çok sevdiği, en çok saklandığı yerlerde temizlik tam bir işkence olmaktadır. Her ne kadar temizlendiği düşünülse de aslında bu lekeleri ve bakterileri içerisinde barındırmaya devam etmektedir. Bu sebeple bunların temizliğinde uzman yardımı alarak kendinize ve sevdiklerinize daha sağlıklı alanlar sunabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Bizler de Anıl Koltuk Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize en güvenilir temizlik hizmetini sunabilmek için Yalova temizlik sektörü içerisinde yerimizi aldık. Hizmetlerimiz içerisinde koltuk takımı, araba koltukları, kanepe, oturma grubu, köşe takımı ve çekyatların temizliği yer almaktadır. Çıkmayan inatçı lekelerden ve içerisinde hapsettiği kötü kokulardan arındırdığımız bu yerlerde sevdikleriniz ile daha sağlıklı anılar biriktirebilirsiniz.

Alman teknolojisi ile üretilen makinelerimizin yüksek vakum gücü sayesinde hava faktörüne bağlı olmakla beraber, isterseniz yaz isterseniz de kış mevsimlerinde 8 – 16 saatte koltuklarınızı kullanma garantisini sizlere sunuyoruz.

Kullandığımız solisyonlarımız, bünyesindeki bitki özlü aktif bileşenler sayesinde koltuklarınıza işlenmiş olan kir, leke ve kokuları tamamen giderir hatta çıkmayan inatçı lekeleri dahi kolayca temizleyebilmekteyiz.

Deneyimli, işini titizlik ile yapan, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma ekibimiz ile sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti en uygun fiyata sunabilmek için işletmemize bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR