• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Anka Atölye By Ayşın Aksu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşın Aksu

Sanatla ilgilenmek kişilere yepyeni bir bakış açısı kazandırır. Dünyayı diğer insanlardan farklı algılamaya olanak tanır. Kimilerinin doğuştan sahip olduğu yetenekler kimilerinde eğitim sonrası ortaya çıkar. Fakat her koşulda belli bir eğitim alınmadığı, üzerinde çalışılmadığı taktirde zamanla sönüp gider. Günümüz yaşam koşullarında maalesef hemen herkes tekdüze bir hayat sürüyor. Okul, iş, ev gibi klasikler dışına çıkamıyoruz. Oysa hobi niyetine de olsa bir sanatsal faaliyet içinde olmak kişilere apayrı bir deneyim sunuyor. Bütün negatif enerjilerini atarak pozitif olmalarını sağlıyor. İşte bizler de Balıkesir Edremit’te bütün bunları yapmak niyetiyle yola çıktık. Uzun zamandır da üst düzey sonuçlar üretmeye, her zaman daha geniş kitlelere yeni beceriler kazandırmaya devam ediyoruz.

Anka Atölye By Ayşın Aksu olarak Balıkesir eğitim alanında hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren bölgemizin çok büyük bir boşluğunu doldurduk. Bu yüzden de kısa sürede çok yoğun ilgiyle karşılaştık. Bölgemizin en çok tercih edilen özel eğitim merkezi haline geldik. Başarılarımızı bir motivasyon unsuru kabul ettiğimiz için de daima daha fazlasını yapma hedefiyle ilerliyoruz.

Sanat atölyemizde çok farklı alanlarda hizmet veriyoruz. Hemen herkesin tercihlerine göre, ilgi alanlarına özel bir kurs bulabilmesini sağlıyoruz. Bütün kurslarımız alanında eğitimli, deneyimli, sertifikalı eğitmenlerimiz tarafından verilmekte, işini severek yapan eğitmenlerimizi sizlerin de yeteneklerinizi geliştirmenizi, beceriler edinmenizi sağlamakta, yaratıcı drama, restorasyon, nakış, ahşap boyama eğitimleri ve çok daha fazlası atölyemizde verilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR