• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Karting Cafe ve Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bahri Bülent Özel

Aileniz ile birlikte hafta sonunuzu renklendirmek ve güzel bir tatil geçirmek isterseniz sizleri cafe ve restoranımıza bekleriz. Sıcak bir aile ortamının yanında aynı zamanda çeşitli oyun aktivitelerinin de yer aldığı restoranımızda birbirinden farklı yemek çeşitlerimiz de mevcuttur. Ankara restoran bakımından zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Çankaya üzerinde yer alan cafe restoranımızda bu anlamda sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Çocukların sıkılmadan eğlenebileceği bir gokart alanına sahip olan firmamız, aileler yemek yerken çocukların eğlenmesini sağlamaktadır. Ankara Çankaya da hizmet vermekte, hizmetlerimiz içerisinde lahmacun, kebap, pide salonu da yer almaktadır. cafe ve restoran mantığından yola çıkan kurucularımız bu alanda en kaliteli ve en lezzetli menüyü oluşturmak için en değerli baharatları ve malzemeleri sizler için özenle seçmiştir. Yemeklerimiz ustalarımız tarafından büyük bir özveri ile yapılır. Lahmacun, pide ve kebap anlamında ismini duyurmayı başarmış olan ekibimiz sizlere daha lezzetli yemekler sunmak adına sürekli olarak yeni damak tatları aramaya devam etmektedir.

Gelen ziyaretçilerimiz yemeklerini yedikten sonra, eğlenmek için go-kart alanına geçebilir ve lezzetli yemeklerimiz üzerine kendilerine güzel bir eğlence yaşayabilirler. Firmamız müşterilerini her anlamda memnun etmek istediğinden dolayı, tüm hizmetimiz sizlere dürüst, kaliteli ve özverili bir şekilde sunulmaktadır. Kapımız her zaman sizleri açıktır. Şahane bir masada güzel yemekler yemenin ve tatilinizi güzel geçirmenin keyfini bizlerde doyasıya çıkartabilir, memnun olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR