• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ankara Siteler Pide Nerede Yenir (damak Pide)

Adres :

Bilecek Sokak No: 3/1 Siteler Ankara Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tayfun Doğan

E-Posta Adresi :

galibitayfun@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 841 32 89

Whatsapp 2:

0 (542) 841 32 89

Sizlere lâyık olarak temeli atılan Ankara Siteler Pide Nerede Yenir, mutluluğunuz için hizmet vermeye devam ediyor. Güven prensibine dayalı olarak gelişip büyüyen firmamız, siz değerli müşterilerimizin varlığı ile hedefine ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyor. Bulunduğumuz konumdan fazlasıyla memnun şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Her şey gözler önünde yapılıyor ve istediğiniz her an denetiminize hazır olarak bekliyoruz.

Kullandığımız malzemelerin tamamı organiktir ve direk üreticisinden temin edilmektedir. Bu sayeden kalite ve sağlığı bir arada bulundurup müşterilerimizin güvenini sonuna kadar kazanmaya çalışıyoruz. Karşılıklı güven ortamının oluşmasıyla birlikte hem işimizde başarılı oluyor hem de müşterilerimizin ihtiyaçlarını olması gerektiği gibi gideriyoruz. Çalışma alanımızın hijyenik şartlara uygunluğu ve steril oluşu bizi bu işin en iyileri arasında bulundurmak için büyük avantaj. Yemekleri hazırlarken kullandığımız bütün ürünler organiktir ve hiçbir üründe katkı maddesi yer almıyor. Firmamıza yakışan lezzetlerimiz ile her ayrıntıyı düşünerek ilerliyoruz. Midenizi düşündüğümüz kadar sağlığınıza da önem veriyoruz, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Yiyeceklerimizin lezzeti kadar fiyatı da ilginizi çekecek cinsten. Ceplerinize uyacak şartları da sağlamış bulunuyoruz, ayrıca zaman zaman yaptığımız kampanyalarla fiyatlarımız daha da düşmekte. Aynı zamanda okullara, iş yerlerine ve daha pek çok toplu çalışma ortamına pide siparişlerimiz mevcuttur. Toplu siparişlerinizi birkaç gün öncesinden verirseniz dilediğiniz gün ve saatte elinize ulaşır. Kalitenin ve güvenin adresi olmaya devam ediyoruz, sizleri de şubemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR