• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Antep Baklava Dünyası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Demirtaş

reklam logosu
  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Antep fıstığının en güzel halini sizlere sunan Antep Baklava Dünyası birmilyonnokta.com ailesinin bir parçasıdır. Dilediğiniz her an kolayca ulaşabileceğiniz, birbirinden lezzetli ürünlerimiz, kalabalık sofralarınızın vazgeçilmezi olacaktır.

Dünya’nın en eski kabuklu yemişlerinden biri olan Antep fıstığı, gerek besin değerinin yüksek olması gerek de lezzeti ile çağlar boyunca birçok farklı bölgede yetiştirilmiş ve tüketilmiştir. Lezzeti ile tadan herkesin kalbinde taht kuran Antep fıstığı, adının geçtiği ilk çağlardan beri kral sofralarında yer edinmiştir. Bu güzide meyvenin Türklere ait hamur tatlısı ile birleşmesi ile de yüzyıllardır tadına doyulamayan baklava, her yaştan kişi tarafından severek tüketilmektedir.

Antep Baklava Dünyası olarak hem baklava hem Antep fıstığına duyduğumuz sevgi ile Konya pasta ve pastane sektöründe hizmet vermekteyiz. Bir tadanın bir daha yemek isteyeceği lezzetlerimiz ve geniş menü seçeneklerimiz ile tüm müşterilerimizin baklavanın en güzel halini yemesini sağlıyoruz. Kullandığımız her bir ürün yerel üretilmekte, tüm baklavalarımız günlük olarak işinin ehli ustalarımız tarafından hazırlandığından, aldığımız her bir olumlu geri bildirimi hak ederek çalışıyoruz.

Alo sipariş hattımız ile özel siparişlerinizi, talep ettiğiniz zamana taptaze olacak şekilde hazırlayarak evinize servis edebiliyoruz. Bu sayede özel günlerinizde yorulmadan eşsiz lezzetler sunmanıza yardımcı oluyoruz. Antep fıstığı kullanılarak yapılabilecek tüm baklava çeşitlerine ulaşabileceğiniz pastanemizde, ayrıca cevizli baklava ve börek siparişlerinizi de alıyor, talep etmeniz durumunda siparişlerinizi evinize kadar getiriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR