• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Antorium Veteriner Kliniği

Adres :

Gökevler Mah. 2312 Sok. İkiz Konaklar Sitesi ( Kristalşehir Karşısı ) İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nilay Akalın

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 587 01 72

Antorium Veteriner Kliniği olarak kurulan, İstanbul evcil hayvan sektöründe oldukça kaliteli ve güvenilir işlere imza atan veteriner kliniğimiz birmilyonnokta.com üyesidir. Şirketimiz hayvanların sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri için en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Hayvanlarınızın yaralanmalarında, hasta olmalarında, aşı ve düzenli olarak bakımlarında, tüy ve tırnak kesimlerinde ve bakımlarında en kaliteli hizmeti firmamız vermektedir. Hayvanlarınız için alacağınız her türlü aksesuarın en iyisi ve kalitesini firmamızda bulabilirsiniz. Her hayvana özel ve çeşit çeşit mamalarımız ile minik dostlarımıza en iyi hizmeti sunuyoruz.

Hayvanlarınıza düzenli olarak kontrol ve bakım yaptırmanız çok önemlidir. Antorium Veteriner Kliniği olarak sizlere hayvanlarınız için olan bütün bakımları eksiksiz yapacağımızın garantisini veriyoruz. Hayvanlarınız en iyi veteriner hekimlerin gözetiminde emin ellerde olacaktır.

Antorium Veteriner Kliniği olarak amacımız değerli hayvan dostlarımızın sağlıklarına tekrar kavuşmaları ve konfor içinde yaşamlarını sürdürmeleridir. Bu doğrultuda bütün çalışmalarımızı çok titizlikle sürdürmekteyiz. Kliniğimizde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız çok başarılı ve güvenilir insanlardır. Veteriner hekimlerimiz çok deneyimli ve işlerinde çok başarılıdırlar. Hayvanlarınızı bize emanet ettiğinizde gözünüz hiç arkada kalmasın.

Antorium Veteriner Kliniği olarak sizlere bütün bu kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunarken en uygun fiyatları vermeye çalışıyoruz. İşimizin ticaret olmadığının farkında olup olabildiğine uygun fiyatlandırmalar yapıyoruz. Firma olarak sahipsiz sokak hayvanları için belirli bir bütçe ayırıyoruz ve sahipsiz hayvan getirdiğinizde sizlere yardımcı oluyoruz.

Firmamızda İstanbul Veteriner Hekimler Odası tarafından belirlenen fiyatlar kullanılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR