• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Aqualife Baby Spa

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

-

reklam logosu
  • firma instagram

Anne bebek aktivite merkezleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Aqualife Baby Spa isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesi olmaktan gurur duyar. Bebeğinizin sağlığı için onu, aynı bir annenin sarmalaması gibi sıcaklığımızla sarmalıyoruz. Tam olarak bu yüzden bebeğinizle aynı sizin onunla ilgilendiğiniz gibi ilgileneceğimize dair bize güvenebilirsiniz.

Manisa Salihli’de isteklerinizi karşılamak adına tam anlamıyla güvenebileceğiniz en yakın baby spa merkeziyiz. Kalitemiz ve cebinizi düşünen fiyatlarımızla Manisa eğlence sektöründe tercih edebileceğiniz en iyi firma olmakla övünmekteyiz. Bebek spa ve oyun merkezi olarak verdiğimiz hizmetler arasında sadece bebeğinizi eğlendirmek yoktur. Merkezimiz aynı zamanda down sendromlu bebekler için aktiviteler de düzenlemektedir.

Annelerin idare etmekte en çok zorlandığı sürekli ağlayan bebek sendromu olan kolik, bebeğiniz 2-3 haftalık iken başlar. Büyümeye devam ettikçe artan kolik, bebeğiniz 3.ayını doldurana kadar da geçmez. Firmamız hem sizi hem de bebeğinizi rahatlatmak adına, kolik sendromunu tedavi etmeye yönelik kolik bebek masajı hizmeti sunmaktadır. Aynı şekilde bebeğinizin sağlığı için bebek kas gelişimi merkezlerimizde bebeğinize ihtiyacı olduğu her türlü bakımı vermekteyiz.

Firmamız Anadolu geleneklerinden gelme, bebeğinizin ilk dişinin çıkması adına düzenlenen diş buğdayı organizasyonları da düzenlemektedir. Bu organizasyonun bebeğiniz ve sizin için ne kadar özel olduğunu bilerek, size her zaman doğru şeyi sunacağımıza dair bize güvenebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun sunduğumuz hizmetlerle, siz ve bebeğiniz için tercih edeceğiniz en doğru adres biziz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR