• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Arabam Podyumda

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mesut Başkaya

  • firma instagram

Arabalar hayatımızın merkezinde yer almaktadır. Ancak bir araba özellikleri kadar görüntüsü de çok önemlidir. Rengi, tasarımının çeşitli açılarının ön plana çıkarılması gerekmektedir. Arabam Podyumda olarak sizlere bu alanda uzman araç fotoğrafçılığı hizmeti sunmaktayız. Bunun yanında video çekimi de yapılmaktadır. Profesyonel hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız döner platform çekimleri, araç motor çekimi de yapılmaktadır.

Klasik arabalardan çeşitli model araçlara kadar sayısız aracın video ve fotoğraf çekimini yaptık. Araba ve bu alanda çalışan kişilere yardımcı olabilmek için çalışmaktayız. Güvenilir ve kaliteli araç fotoğraf çekiminin adresinde yer almaktayız. Modern ve gelişmiş alt yapımız ve sistemlerimiz ile oldukça iddialı çalışmalar hazırlamaktayız. Kataloglardan tanıtımlara sizlerin istekleri doğrultusunda bir tema ve tasarımlar yapmaktayız. Işık gibi çeşitli efektleri de kullanarak adeta fotoğrafların konuşmasını sağlamaktayız.

Mersin hizmet sektörü denince akla çok sayıda alan gelmektedir. Bizler ise bu alanlar içerisinde eşi benzeri olmayan bir hizmet ile sizleri buluşturmaktayız. Arabam Podyumda denince ilk akla gelen sorunsuz hizmetimiz olmaktadır. Çünkü bu alanda deneyimli ve yetenekli kişilerden oluşan ekibimiz yenilikçi bakış açıları ve hayal gücünün sonsuz denizi kullanarak farklı bir boyuta ulaşmaktadırlar.

Dünya’da ve ülkemizde teknolojik olarak ve bu alanda meydana gelen değişiklikleri de yakın bir şekilde takip etmekteyiz. Hizmetlerimizde de çok hızlı bir şekilde uygulamaya başlamaktayız. Sizlere uluslararası kalite standartlarında sunduğumuz hizmetimiz ile sektöre de imzamızı atmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR