• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Arapoğlu Besicilik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Osman Taş

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Eskişehir hayvancılık sektörünün en çok tercih edilen ve en sevilen isimlerinden biri olan Arapoğlu Besicilik ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü hayvan ihtiyacını karşılamaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Sektördeki en saf, en iyi ırklarla sizlerle buluşturuyoruz ve sizler için en uygun fiyatlarla en güzel seçenekleri bir arada sunuyoruz. Kurbanlık, adaklık ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak için en doğru adres olmaya devam ediyoruz ve sizlere aradığınız hizmeti sunuyoruz.

İslami usullere uygun kesim yapıyoruz, hassas tartılarımızla adaletli paylama işlemini sizlere sunuyoruz. Hayvancılık sektöründe uzman, güler yüzlü ve işini layığıyla yapan profesyonel kadromuzla alımdan satıma ve daha sonra kesim işlemine kadar birçok işlemde sizin yanınızda olmaya devam ediyoruz. Usta kasaplarımızla sizler elinizi sürmeden en hijyenik şekilde kesip parçalıyor, sizin için poşetleyerek sizlere üst düzey hizmetin keyfini yaşatıyoruz.

Büyükbaş ve küçükbaş seçeneklerimizle, saf ırk hayvanlarımızla sizlere en lezzetli etleri sunmayı vadediyoruz. Hayvan alım & satımı ve yılın bütün zamanında sizlere hizmet sunma imkânımızla bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat politikamızla her kesimden müşterimizin rahatlıkla tercih edebileceği ve elinin boş dönmeyeceği bir adres olmaya devam ediyoruz. Kredi kartı ve nakit ödeme imkânlarıyla sizlere farklı alternatifleri bir arada sunuyoruz. Kolay ulaşılabilir konumumuz sayesinde bizleri istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Pazarlık sünnettendir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR