• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Aras Tekel

Adres :

Esenyurt Baglarçeşme Mah 1172 Sok No 4 17/a Esenyurt İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

firat.avsarr.7@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 843 44 25

Whatsapp 2:

0 (530) 843 44 35

Aras Tekel

İstanbulEsenyurt’tafaaliyet gösteren Aras Tekel siz değerli müşterilerine sigara, alkol, kuru yemiş, meze çeşitleri ve tekel ürünleri ile hizmetvermektedir.

Sipariş hizmetimiz ile istediğiniz her saat bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Yedi gün yirmi dörtsaat sizler için çalışmaktayız. Evlere içki siparişi, tekel ürünleri satışı ve sigara satış noktası olup en kusursuz hizmet ile sizlere en güvenilir hizmeti sunmaktayız. Hizmetimizden 7 gün 24 saat yararlanarak siparişlerinizi verebilirsiniz. En kısa sürede teslimat için personellerimiz özenle çalışmaktadır.

Karşılıklı saygı ve güvene dayalı sürdürdüğümüz hizmetimiz için sizlerin de istek ve şikayetlerini oldukça önemsiyoruz. İstek ve şikayetlerinizi bize bildirerek hatalarımızı telafi etmemize ve büyümemize katkı sağlayabilirsiniz. Aras tekel tüm hijyen ve temizlik kuralları içerisinde ürünlerini muhafaza etmektedir.

Müşterilerimiz için uygun fiyatlı ekonomik kampanyaları her ayın bazı günleri düzenli olarak yapıyoruz. Bizi takip ederek kampanya ve fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Birbirinden kaliteli, güvenilir ve taze tekel ürünleri pratik alışveriş deneyimi ile sizleri bekliyor.

Tüm alkol ve sigara çeşitlerini işletmemizde bulunduruyoruz ve sizlere birbirinden farklı meze çeşitleri sunuyoruz.Hemen sipariş vermek için 0530 843 44 25 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR