• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Arda Otomotiv

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aykut Güler

Sizlere yol yardım ve oto servis ile oto yıkama alanlarında başarılı hizmetler sunan firmamız deneyimli ekibi ile oldukça başarılı bir şekilde çalışmalar yürütmektedir. Araçlarınızın yaşadığı kaza veya arıza durumunda en kısa sürede bulunduğu yerlerden alınarak istenilen alanlara çekilmesini sağlamaktayız. Bu konuda 7 gün 24 saat sizlere profesyonel bir şekilde hizmetler sunuyoruz.

Araçlarınızın kaza ve arıza ile lastik hasarları nedeni ile yolda kalması durumunda geniş oto çekici ağı ile kısa sürede sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktayız. Araçlarınızı sorunsuz olarak bulunduğu yerden almakta ve güvenli şekilde istenilen alana taşımaktayız. Bu konuda son model gelişmiş ekipmanlı çekicilerimiz ile deneyimli ekibimiz sizlere hizmet sunmaktadır.

İstanbul yol yardım alanındaki profesyonel çalışmalarımız yanında araçlarınızın lastik hasarlarının onarılması ve sorunsuz bir şekilde lastik değişimlerini yapılması da firmamız tarafından sağlanmaktadır. Alanında yıllardır başarılı çalışmalar yapan firmamız lastik hasarlarınızın en kısa sürede onarılması ve lastik değişiminizin yapılmasını sağlamaktadır. Bunlar yanında araç yıkama konusunda da sizlere oldukça başarılı şekilde oto yıkama alanında da hizmetler sunmaktayız.

Konusunda uzman olan firmamız sizlere oto yıkama alanında da profesyonel hizmetler sunmakta ve araçlarının iç dış yıkama işlemlerini profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Araçlarınızın detaylı olarak temizlenmesi ve oto kuaför hizmetlerinden yararlanmasını sağlamaktayız. Bu alanda en gelişmiş ekipmanlar ve temizlik malzemeleri ile deneyimli ekibimiz ile sizlere hizmet sunmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR